Stříkací zařízení GRACO KING E60 ATEX s elektrickým pohonem a kompletním příslušenstvím

Kód: 273246
199 900 Kč 241 879 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Elektrické stříkací zařízení pro ochranné nástřiky vybavené kompletním příslušenstvím. Schválení ATEX umožňuje práci i v nebezpečném prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stříkací zařízení King řady E pracuje se spolehlivějším, pohodlnějším a dostupným zdrojem elektrické energie, který odstraňuje závislost pracoviště na stlačeném vzduchu. Kromě toho elektrická technologie snižuje pulzaci a zabraňuje námraze motoru.

Přednosti zařízení:

  • Elektrické – při správném kabelovém připojení je elektrická energie bezpečná, spolehlivá a pohodlná pro vás i vaše zákazníky. Zbavte svou činnost nespolehlivosti vzduchového kompresoru. Dny provádění bezpodmínečně nutné údržby na velkých kompresorech jsou u konce.
  • Bez námrazy – eliminuje potřebu vzduchového motoru a je tak možné zabránit všem problémům s namrzáním. Námraza motoru může být častější v podmínkách s vysokou úrovní vlhkosti, což má za následek zpomalení motoru a ztrátu tlaku, která může narušit vaši produktivitu. Stříkací zařízení King řady E je elektrické zařízení, které udrží váš výkon odpovídající maximálnímu potenciálu čerpadla za jakýchkoliv podmínek.
  • Snížený hluk – bez ohledu na aplikaci může působení hluku výrazně ovlivnit vaše pracovní podmínky. Tichý elektromotor výrazně zlepšuje pracovní podmínky. Ve srovnání se vzduchovým motorem je stříkací zařízení King řady E až pětkrát tišší.
  • Stříkací zařízení King řady E využívá více možností napájení (120 nebo 240 V). Díky nízké rychlosti pulzace umožňuje používat nejoblíbenější velikosti trysek Graco a konzistentní rozstřik. 
  • Schválení ATEX – pracujte bezpečně: ve srovnání s jinými elektrickými stříkacími zařízeními je model King řady E schválen pro nebezpečná místa. ATEX, IECEx a schválení třídy 1. Toto stříkací zařízení King řady E může být použito v chemických závodech, lakovnách, rafinériích a pobřežních plošinách nebo na jakémkoliv místě, kde jiskření znamená problém.
  • Úspora energie – s vyšší účinností a celkově nižšími náklady na vlastnictví je stříkací zařízení King řady E nákladově nejefektivnějším řešením ve srovnání s pneumatickými airless stříkacími zařízeními. Stříkací zařízení King řady E ušetří až 80 % nákladů na energii ve srovnání s pneumaticky ovládaným stříkací zařízením*. Odstraněním potřeby drahého, těžkého vzduchového kompresoru můžete dosáhnout produktivity pomocí nejspolehlivějšího dostupného zdroje energie – elektřiny!
    *Studie dokončena s tlakem čerpadla 241 bar po dobu 20 hodin/týden; stříkání 1226 l s 73 % objemového podílu pevných částic s tryskou XHD519.
  • Tříletá omezená záruka – každý díl zařízení, které vyrábíme, je dodáván s jednou z nejdelších záruk v oboru. Stříkací zařízení King řady E nabízí tříletou záruku na převodové ústrojí, rám a elektromotor. Na kryt elektroniky a všechny ostatní součásti ovladače stříkací zařízení King řady E se vztahuje standardní jednoletá záruka. Podrobné informace o záruce naleznete v příručce k produktu.

Stříkané materiály:
- základní nátěry
- plniče
- polyuretanové barvy
- epoxydové barvy
- vodou ředitelné barvy
- hydroizolační nátěry
- protipožární nátěry
- bitumenní hmoty

_

_


Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická stříkací zařízení
Záruka: 2 roky

GRACO KING ELEKTRICKÝ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: